• Čeština

Ubytovanie


Sudopark ponúka celoročné ubytovanie v príjemnom prostredí s prírodou na dosah. Lokalita vzdialená od ruchu miest je ako stvorená pre oddych, relax a odreagovanie sa od stereotypu bežných dní a pracovného nasadenia.
Ponúkame útulnosť rekonštruovaných a novopostavených dreveničiek v kombinácii s pohodlím a plným vybavením. Maximálna kapacita ubytovania je 62 lôžok.

Meštiacky dom

Celková kapacita až 20 osôb
Meštiansky dom má tri dvojizbové apartmány pre 4–5 osôb a jeden trojizbový apartmán pre 7 osôb. Každý apartmán má obývacia izba s rozkladacím gaučom, kuchynkou, spálňou, vlastnou kúpeľňou, WC a TV. Apartmány č. 1 a 2 majú krbové kachle.

Sedliacky dom

Celková kapacita až 12 osôb
Sedliacky dom má tri dvojlôžkové izby s možnosťou umiestnenia dvoch pohodlných prísteliek v každej izbe. Každá izba má vlastné WC, sprchu a TV. V objekte sa ďalej nachádza spoločenská miestnosť s krbom, plne vybavená kuchyňa so stavanú PEVI a infrasauna. Všetko plne k dispozícii ubytovaným hosťom.

Drevenica u Kachliara

Celková kapacita až 10 osob
Drevenica u kachliar má na poschodí dva samostatné štvorposteľové spálne, kúpeľňu s WC a na prízemí sa nachádza veľká obývacia miestnosť s kachľovou pecou, rozkladacím gaučom a plne zariadenou kuchyňou. Prízemie má tiež druhú kúpeľňu s WC a veľkú slnečnú terasu.

Kysucká chalúpka

Celková kapacita až 7 osôb
Kysucká chalúpka má na poschodí dve trojlôžkové spálne (jedna je priechodná) a na prízemí je obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom a krbovými kachľami, kuchynka a kúpeľňa s WC.

Drevenica u Igora

Celková kapacita až 12 osôb
Drevenica u Igora je rozdelená na dva mezonety, pričom každý má na poschodí štvorlôžková spálňa s kúpeľňou a WC. V prízemí sa nachádza obývacia miestnosť s krbovými kachľami, rozkladacím gaučom a zariadená kuchynka.

Bar u sedliaka

Využiť môžete aj spoločenskú a školiacu miestnosť v budove Bar pri sedliaka, do ktorej vybavenia patrí prezenčná technika, parket na tancovanie, stolný tenis, biliard, kuchynka a 2× WC.

Klokočov 404
023 22 Klokočov pri Čadci
Slovensko

Visa MasterCard Visa Electron Maestro

Rezervácia pobytu

Kontaktné údaje
Podrobnosti pobytu

Odoslaním rezervácie pobytu súhlasíte so spracovaním osobných údajov.


WebCenter - logo