Sudopark

Klokočov 404
023 22 Klokočov pri Čadci

Mobil: + 421 915 558 811

E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

GPS súradnice: N 49.4716° , E 18.58049°

Posledné 2 km príjazdovej cesty nie sú zaznačené v bežných navigačných mapách, iba v turistických. Spomínaný úsek je lesná cesta a vyžaduje pomalú, opatrnú jazdu. Dá se však normálne zvládnuť s bežnými automobilmi. Neodporúčame vchádzať so športovými zníženými podvozkami. V zimných mesiacoch sú vhodné reťaze alebo náhon 4x4.

Ak prichádzate z centra Klokočova (motel Klokočovan), dajte sa smerom na Hlavice, Olešnú. Cca po dvoch km prídete do časti Klokočova - Hlavice, začiatok Hlavice je označený dopravnou značkou. Asi po 150 m od dopravnej značky "Hlavice" odbočte na prvej odbočke vľavo, pokračujte rovno medzi domami, na ďalšej križovatke rovno po štrkovej ceste. Potom prídete na horizont za ktorým vás čaká prejazd cez malý potôčik. Tu prichádzate na lesnú cestu, napravo miniete odpadkový kontajner a dáte sa doľava cez most. Mierne stúpate cca 1.5 km lesom, až prídete do Drevenej dediny, po ceste miniete niekoľko ďalších dreveníc.