vo stvorici po slovensku mZábavných "chalaňov" cestujúcich po Slovensku pozná asi každý z Vás. Aj Sudopark mal tu česť byť medzi vybranými a privítať "chalaňov" v našom krásnom areáli. Aj keď tohtoročná zima nie je moc prajná, pri návštevu štábu nebola skúpa a nadelila snehu na pravú zimnú atmosféru.

Aj keď tento rok si milovníci hubárčenia neprišli na svoje, príroda nám prichystala aspoň na koniec sezóny potešenie pre oko i dušu. O krásne výtvory prírody sa chceme s Vami podeliť.

View the embedded image gallery online at:
http://www.sudopark.sk/sk/zazili-ste-s-nami#sigProId3230f78929

audi zraz slovensko v sudoparkuAj keď trochu v netradičnom počasí sa opäť stretli nadšenci štyroch kruhov z celého Slovenska v areáli Sudopark na tradičný zimný zraz. 38 "Audin" ale najmä ich posádky, ktoré sa rozhodli stráviť predĺžený víkend v peknom prostredí a s priateľmi, s ktorými ich spája viac ako len auto rovnakej značky. Okrem kúpania vo vykurovaných sudoch, športových aktivitách, jazde na štvorkolkách vyskúšali aj novú službu nášho areálu - masáže. Ďakujeme za takéto príjemné návštevy a tešíme sa na stretnutie opäť.

hubarska sezona v sudoparku mAž nezvykle neskoro sa začala a neskoro sa aj končí. Ešte v týchto dňoch nachádzajú návštevníci posledné hríbiky. Preto sme sa rozhodli ohliadnuť sa za uplynulou hubárskou sezónou fotkami z tohto roku.

stretnutie milovnikov koni v sudoparku mUplynulý víkend ožil Sudopark konským erdžaním, ľuďmi, ktorí kone milujú i ľuďmi, ktorí ich obdivujú. Naši priatelia z Moravy prišli k nám aj so svojimi krásnymi koníkmi aby spoznali na dlhých vychádzkach peknú prírodu okolia Klokočova. Svojou prítomnosťou potešili nás, nášho koníka Hombrého, starostu Klokočova a určite množstvo ľudí, ktorým spríjemnili víkend pohľadom na tieto ušľachtilé zvieratá.

Pevne dúfame, že neboli u nás posledný krát.

outdoor mUplynulý týždeň sa nadšenci outdoorových aktivít zo 7 krajín stretli v Klokočove na medzinárodné školenie zimných outdoorových aktivít.

Po dobrých skúsenostiach z minulého roka sa organizátori z PRELES-u rozhodli aj tento rok využiť krásne prostredie nášho Sudoparku a zorganizovať opäť netradičnú týždennú akciu. 26 účastníkov zo Slovenska, Čiech, Poľska, Maďarska, Lotyšska, Rumunska a Holandska postavili okrem iného aj adrenalínovú kladku, ktorá mala dĺžku 120 m vo výške 10m nad zemou, 10 nefalšovaných iglu, v ktorých strávili noc, lanové prekážky v korunách stromov a množstvo iných zaujímavostí.

Sme nesmierne radi, že takéto netradičné aktivity sa opäť vracajú do nášho areálu.