Sudopark je výsledkom snahy, ktorej cieľom bolo obnoviť pôvodnú osadu v Klokočove U Varmusov nachádzajúcu sa v prekrásnom prostredí na funkčný areál pre rodiny s deťmi, firemných zákazníkov, firemných zamestnancov, individuálnu turistiku, krátkodobé aj dlhodobé pobyty, proste miesto, kde sa oplatí prísť.

sudopark klokocov 001 3

Obnova areálu začala v roku 2006 a dnes je k dispozícii areál s kapacitou 62 miest, športová a wellness zóna, jazierko, detské ihrisko s domčekom na strome a to všetko na ploche 5,5 ha.

Ponúkame Vám pohodu a relax v krásnom prírodnom prostredí a fascinujúci zážitok, aký ste ešte nezažili. Našou hlavnou atraktivitou sú 3 drevom vykurované kúpacie sudy umiestnené v exteriéri, čertov kúpeľ a 1 chladiaci sud zabudovaný v zemi so stálym prietokom horskej vody aké nenájdete nikde na Slovensku.

sudopark klokocov004

Okrem nich sú k dispozícii aj ďalšie vhodné doplnkové služby. Využiť môžete saunu - štýlovú kamennú miestnosť s infrakabínkou pre max. 4 osoby, priestory pre stolný tenis a biliard, ako aj Bar u Sedliaka s vnútorným a vonkajším posedením alebo môžete relaxovať pri okrasnom jazierku s rybičkami a mlokmi.

Zaujímavé nielen pre deti sú vychádzky na koči alebo saniach ťahaných koňmi, od jari do jesene je v ponuke aj individuálne jazdenie na koňoch.

 

V súčasnosti poskytujú ubytovanie

  • 2 zrekonštruované drevenice s maximálnou kapacitou 32 osôb
  • 3 novopostavené drevenice - max. kapacita 30 osôb

Pre návštevníkov je k dispozícii školiaca a spoločenská miestnosť s prezenčnou technikou s maximálnou kapacitou 30 osôb.

Súčasťou areálu je aj parkovisko pre 30 áut.