V stredu sme mali tú česť privítať v našom areáli slovenský majstrovský saganovský tím. Aj keď sa Peťo kvôli pracovným povinnostiam nemohol zúčastniť, celá jeho partia sa snažila a spolu s Andrejom Gernátom nahrala pre neho hudobný odkaz. Pozrite sa, aké talenty v sebe ukrývajú. Ešte raz veľká gratulácia Peťovi a celému tímu za tento obrovský športový úspech!

naucny chodnik mPosledné októbrové popoludnie patrilo všetkým turistom, návštevníkom a obyvateľom Klokočova, ktorí ho prišli stráviť do prírodnej rezervácie Klokočovské skálie. V tento deň tu pani starostka Veronika Haferová a riaditeľka Organizácie cestovného ruchu Kysuce Emília Sloviaková slávnostne otvorili Náučný chodník Klokočovské skálie.

Otvorenie, ktoré umocnilo krásne slnečné jesenné počasie, sa nieslo v príjemnej atmosfére v sprievode detských heligonkárov, dobrého gulášu a domácich koláčov. Malí aj veľkí návštevníci si so sebou domov odnášali nielen pohľadnicu s tematickou pečiatkou Klokočovské skálie a medovníček, ale predovšetkým dobrý pocit, že spoznali geologickú raritu, ktorá je predurčená na to, aby sa stalo pýchou celého regiónu.

fotky z guadrocopteruPo jarných fotografiách z lietadla Vám prinášame nové fotografie z quadrocopteru. Na rozdiel od jarných fotografii sa dokončili športoviská ako aj niektoré rozostavané stavby. Svoje urobilo aj kompletné zatrávnenie rozkopaných častí. Pozerajte a kochajte sa nad možnosťami dnešnej techniky.

sudopark vtacia perspektiva mTento víkend sme dostali možnosť urobiť fotografie z netradičného uhlu pohľadu - okna lietadla. Radi by sme sa s Vami podelili o tieto krásne zábery.